Zróbcie tu porządek

Kategoria: BelletynAlasej
2009-06-03, 12:34
O tuż ja Alasej daje wniosek do odpowiedzialnych za forum aby wprowadzili jakąś aktualizacje albo coś w tym stylu lub coś w tym stylu bo za przeproszeniem rzygać mi się chcę jak patrze na tematy z 2008 roku, w których nikt od kilku miesięcy nic nie pisze!!!
qarion
2009-06-03, 17:36
Nobody'll treat you seriously... dumass...
Alasej
2009-06-03, 18:20
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mająBardzo mądry człowiek powiedział to dawno temu i ja ten oto cytat nanowo cytuje bo nie chce by angielski mi się mieszał w Polskie fora i gry - Więc proszę cię pisz po Polsku bo nie wszyscy znają angielski
Desteurs
2009-06-05, 19:26
Może nie wszyscy znają angielski, ale - co ważniejsze moim zdaniem - jest to polskie forum tworzone przez polaków, i może jednak języka polskiego używajmy (no, przy cytatach ewentualnie można dać oryginalną wersję językową). Tutaj się z Alesiejem zgodzę.

A jeśli chodzi o tematy z 2008 roku w których nikt nie pisze... Cóż, to jest forum. A na forach często bywa tak, że zalegają na nich stare wiadomości. I nawet fora umożliwiają przejrzenie sobie czasem takich wiadomości. Ponadto, celem ułatwienia, wchodząc na forum bella widać z lewej strony takie śmieszne znaczki. Czasem są one żółte, czasem - powiedzmy - bezbarwne. I właśnie po tym możesz poznać, czy w danym temacie pojawił się jakiś nowy post czy też nie. Taka porada jeśli nie ogarniasz.
Może wejdź na jakieś duże forum i tam też zobaczysz, że znaleźć można stare tematy, np z 2005 roku. I nikt ich nie wyrzuca.

Choć, z drugiej strony, można by zrobić coś takiego jak archiwum (np ja tak mam na moim forum), gdzie wrzuca się stare i zamknięte tematy, co by nie zawalały podłogi na środku pokoju (metafora). A zawsze ktoś chętny może do nich powrócić.

Niech Was strzeże Wielki Muchomor z Ciastkiem siedzącym po Jego Prawicy.


Podobne tematy:
Gdzie tu można się napić piwa?
Radzyń i okolice-w porzadku czy nie?
Tu sluzby porzadkowe!