Konkursy

Kategoria: Archiwumrenniw
2010-06-17, 08:34
Zbliżają się wakacje i chciałbym przyciągnąć nowych ludzi na serwer. Chcę zorganizować konkursy, które sprawią, że bedzie więcej graczy na forum i przybedzie użytkowników na forum. Narazie mam kilka pomysłów. Mogę zorganizować konkurs i ogłosić to w reklamach na serwerze i forum. Nagrodą byłyby nowem oryginalne konta steam dla osób, które w jakimś okresie (np. 30 dni od ustalonej daty) grałyby najwięcej na serwerze. Do wzięcia udziału wymagana byłaby rejestracja na forum i zgłoszenie się w odpowiednim temacie. Wśród osób, które się zgłoszą zostanie wyłoniony zwycięzca. Pomysł chyba dobry, bo dużo osób nie ma steama. Oczywiście, jeśli konkurs wypali mogę go powtarzać co, jakiś czas.

Mam też inny pomysł na konkurs. Wymagania i sposób przeprowadzenia byłby identyczny, ale czas trwania i nagrada już nie. Można zorbić tak, że na okres wakacji, osób, która w danym tygodniu będzie przebywała najwięcej na serwie otrzyma np. na tydzień admina z podstawowymi flagami (amx_tsay, vote, zmiana mapy, max. czas banów moge ustalić, albo odebrać flagę banów). Oczywiście taka osoba podlegałaby regulaminowi admina i za złamanie go d razu straci dostęp do admina. Konkurs chyba dobry, zważając na to, że jakis admin z obecnej administracji będzie na serwerze i przypilnuje zwycięzcę konkursu. Flagi admina mogę skonfigurować dowolnie.

Macie jakieś inne pomysły na konkursy, które moga przyciągnąć nowych graczy lub zachęcić obecnych do częstszego grania u nas?
Faint
2010-06-17, 08:51
no ladnie, ale mam tez inny pomysl na konkuts... Otoz pierwszego dnia miesiaca bylby restartowany ranking serwera i pod koniec miesiaca konkurs wygrywa ten co jest 1. w top 15... Nagroda moglby byc vip na forum, albo cos takiego...

2. Pomysl to turniej, ale opisze to pozniej, bo nie mam czasu teraz... Mam dobry regulamin i pomysl, serwer jest moznaby tez na okres turnieju serwer ohs zrobic na turniej...

Twoje pomysly tez dobre ;)
binki
2010-06-17, 19:23
według mnie ten 2 pomysł to trochę nie halo ja bym proponował zrobić na serwie konto tz, Vipa który dostawał by więcej kasy na rozpoczęcie każdej rundy mógłby robić voty na mapę orazi amx_say by miał i miałby to na 2 tygodnie no i oczywiście można by też kupić takie konto Vipa:D  ja znam takie serwy co jest takie konto nawet raz miałem
renniw
2010-06-17, 23:31
Żeby zrobić Vipa na forum trzeba najpierw przyciągnąć graczy na forum. A aby to zrobic trzeba najpierw ściągnąc graczy na serwer.

O rr ranku też myślałem, ale w top15 będą zawsze te same osoby. Wolę zrobic konkurs i ufundowac kilka steamów, taki konkurs, w którym słabsi gracze też mieliby szanse.
Zakładając, że zrobię konkurs i zwycięzcą bedzie ta osoba, która w okresie 30 dni trwania konkursu bedzie grała najwięcej na serwie. Nie jest to trudne, tym bardziej, że już prawie są wakacje i każdy może długo grać.


Podobne tematy:
CS LAND@kisiek.net - KONKURS!!! 2 klucze STEAM
Zlot ZHP w Krakowie - konkurs na piosenkę
Krzyżacki Konkurs
Zostań papieskim reporterem – konkurs Volo Papale!
OKFS - Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej
Kliszo?ercy 2010 - Ogólnopolski konkurs fotograficzny
Ogólnopolski konkurs fotograficzny - "Kiedy Pa?stwo ?pi