Nasz pierwszy występ

Kategoria: Stand-up ToruńHubert
2010-06-23, 03:38
Cotton Club 11.06.10 cz.1

Temat do dzielenia się komentarzami odnośnie naszego pierwszego występu. Wyszło nieźle, ale może ktoś ma jakieś uwagi albo szczególnie ulubione, bądź irytujące momenty. Wszelka krytyka wskazana :D
W końcu dążymy do doskonałości
El Pawlako
2010-06-23, 13:53
Moje zdanie o naszym występie po zobaczeniu na na żywo??!! A raczej na kompie     .
Nie było tak dobrze jak mi się wydawało. To nie oznacza że było źle. Jednak strasznie widoczny był nasz stres. Widać też było że to nasz pierwszy raz , pomyłki słowne, przekręcenie. Myślałem że lepiej wypadliśmy. Jednak siedziałem za kulisami więc inaczej to odebrałem. Do następnego występu trzeba się lepiej przygotować. Wg. mnie najlepiej wypadł Przemo, niej mniej po nim było widać tremę. Dobra za to podobały mi się reakcje publiczności, a komenty i śmiech kamerzystki w nagraniu mnie rozbrajały xD. Po publice widać było że między pierwszym a ostatnim występem barman sporo piwo sprzedał .
Dobra wystawiam nam 4 w skali szkolnej xD
Przemo
2010-06-24, 00:01
Dzięki za uznanie XD. Ale szczerze to myślałem, że zemrę z powodu stresu. Faktem jest, że widać po nas tremę i stres, ale jak to mówią ,,pierwszy raz jest zawsze najgorszy''. Podejrzewam, że z kolejnymi występami będzie coraz lepiej. Trzeba przyznać, że mieliśmy farta do publiki. Byli życzliwi i naprawdę fajnie było przed nimi wystąpić. Jeżeli zawsze będzie nam się trafiała taka publika to damy radę XD.
Hubert
2010-06-25, 00:14
A jak :D
Tym razem przygotujemy się wcześniej, a nie ... sami wiecie. :P

Nowy materiał się szykuje, trzeba przeanalizowac nasz pierwszy występ i drukować nowe plakaty na październik. Bardzo możliwe, że pojawią się nowi standupperzy :D
Zapowiada się długi i dobry show ;P
rzepax
2010-06-25, 01:47
Oglądając na żywo (w klubie, nie na kompie) nie zauważało się aż tak przejęzyczeń i pomyłek, które uwydatnił film. Jeśli mam być szczery to największą sympatią przybyłych cieszył się PP, a największym, pozytywnym, zaskoczeniem dla mnie okazał się występ PD. Co do słów krytyki, to publiczność, najgorzej przyjęła występ H.
Jak wiecie chłopaki Cotton czeka, drukarnia czeka, publiczność zapewne także. Sukcesem okazał się zarówno sam występ, jak i afterek... A jak będzie w październiku to już wszystko w waszych rękach, a raczej głowach.

Pozdrawiam


Podobne tematy:
Nasz Pierwszy Banner
Pierwszy występ Franky\'ego